Зв'язатись з нами:

Абітурієнтам

Комунальний заклад «Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв імені Сидора Воробкевича» оголошує набір на навчання у 2025 році для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальностями:

В5 «Музичне мистецтво» освітньо-професійними програмами: «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Спів», «Хорове диригування», «Теорія музики», «Народне інструментальне мистецтво».

В6 «Перформативні мистецтва» освітньо-професійними програмами: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія».

Вступ здійснюється на основі 9 класів з терміном навчання 3 роки 10 місяців.

Навчання здійснюється за денною формою навчання за регіональним замовленням та за контрактом (за кошти фізичних або юридичних осіб).

Освітньо-професійні програми:

Фортепіано
  • Програма «Фортепіано» розрахована на підготовку музикантів практичної діяльності, а саме: викладачів музичних шкіл, концертмейстерів, артистів камерного ансамблю.

Ця освітньо-професійна програма допомагає оволодіти специфіку гри на інструменті, працювати з нотним матеріалом, формувати виконавський апарат, відтворювати твори музично-художнього змісту, а також ансамблювати із колегами, читати ноти з листа, аналізувати форму та стиль твору. 

Кваліфікації:

артист камерного ансамблю

концертмейстер

викладач мистецької школи (фортепіано)

  • «Оркестрові струнні інструменти» (скрипка, альт, віолончель, контрабас). Програма спрямована на підготовку висококваліфікованих музикантів – інструменталістів, які володіють технікою гри на струнних інструментах, мають навички оркестрового та ансамблевого виконавства. Завдання програми – надати міцну виконавську базу, сформувати професійні навички гри на інструменті, навчитися роботі в ансамблі та симфонічному / камерному оркестрі, набути компетентностей з основ педагогічної діяльності, сформувати творчий підхід до виконання музичних творів різних епох і стилів, а також стимулювати до самостійного розвитку та вдосконалення виконавської майстерності.  

Кваліфікації:

артист оркестру ансамблю

викладач мистецької школи (оркестрові струнні інструменти)

  • «Оркестрові струнні інструменти» (скрипка, альт, віолончель, контрабас).
    Програма спрямована на підготовку висококваліфікованих музикантів – інструменталістів, які володіють технікою гри на струнних інструментах, мають навички оркестрового та ансамблевого виконавства.
    Завдання програми – надати міцну виконавську базу, сформувати професійні навички гри на інструменті, навчитися роботі в ансамблі та симфонічному / камерному оркестрі, набути компетентностей з основ педагогічної діяльності, сформувати творчий підхід до виконання музичних творів різних епох і стилів, а також стимулювати до самостійного розвитку та вдосконалення виконавської майстерності.
     

Кваліфікації:

артист оркестру, ансамблю

керівник аматорського оркестру, ансамблю

викладач мистецької школи (оркестрові духові та ударні інструменти)

  • Ця освітньо-професійна програма дає можливість опанувати навички та отримати знання, що сприятимуть професійному та карʼєрному зростанню, що дає можливість грати у різних ансамблях, дуетах, тріо. Навчаючись у коледжі, студенти мають можливість підбирати на слух різні мелодії, вчаться їх аранжувати та акомпанувати у різних тональностях. Деякі студенти за час навчання роблять перші кроки як композитори, створюючи власні музичні твори.

Кваліфікації:

артист оркестру, ансамблю

керівник аматорського оркестру, ансамблю

викладач мистецької школи (народні інструменти)

  • Ця програма допомагає розкрити творчий потенціал особистості, розвинути та закріпити вокально-виконавські уміння та навички, а також основи вокально-педагогічної майстерності через застосування у процесі навчання кращих вітчизняних та світових фахових практик.

Кваліфікації:

артист ансамблю, хору

викладач мистецької школи (спів)

  • Ця освітньо-професійна програма поєднує в собі професійну майстерність, творчість та управлінські навички, що робить її надзвичайно важливою для розвитку хорового мистецтва.

Кваліфікації:

артист ансамблю, хору

керівник аматорського хору, ансамблю

викладач мистецької школи (хорові дисципліни)

  • Програма допомагає навчитись цікаво та дохідливо розповідати та писати про історію та теорію музики; професійно грати на фортепіано; створювати власні композиції; працювати як молодий викладач-теоретик з дітьми шкільного віку у студії педпрактики; практично втілювати набуті знання та вміння за допомогою використання комп’ютерних технологій.

  • Освітньо-професійна програма дозволяє отримати ґрунтовні знання з таких профільних предметів, як сольфеджіо, музична література (світова / українська / зарубіжна ХХ ст.), теорія музики, гармонія, фольклор, поліфонія, інструментознавство, музична критика, аналіз музичних форм, концертно-лекторська практика.

Кваліфікації:

викладач мистецької школи (музично-теоретичні дисципліни)

Освітньо-професійна програма «Народне інструментальне мистецтво» →

  • Ця освітньо-професійна програма допомагає здобути необхідні знання, вміння та навички організаційної навчально-виховної та творчої роботи з оркестром народних інструментів, а також розвинути у студентів художній смак та популяризувати народну музичну спадщину. 

Кваліфікації:

керівник аматорського інструментального колективу (народні інструменти)

  • «Народна хореографія» – це напрям мистецької освіти, що готує фахівців у сфері хореографічного мистецтва. Студенти опановують різні стилі танцю (класичний, народний, сучасний, бальний тощо), вивчають композицію танцю, режисуру масових заходів, педагогіку танцю та сценічну майстерність. Ця освітньо-професійна програма підходить тим, хто любить мистецтво руху, прагне розвиватися у сфері танцю та має бажання передавати свій досвід іншим.  

Кваліфікації:

керівник аматорського хореографічного колективу

артист хореографічного ансамблю

викладач мистецької школи (народна хореографія)

  • «Видовищно-театралізовані заходи» – ключовий центр організації та реалізації творчих видовищ: театралізованих масових заходів, концертів, тематичних вечорів. Ця освітньо-професійна програма, впроваджуючи нові форми творчої роботи, допомагає розкрити творчий потенціал та надає базові знання в галузі театрального та сценічного мистецтва, а також комплекс професійних знань і навичок для створення цілісного видовищно-театралізованого заходу, а також принципи і методи роботи актора над собою в процесі професійної діяльності.

Кваліфікації:

організатор культурно-дозвіллєвої діяльності

керівник аматорського театрального колективу

викладач мистецької школи (народна хореографія)

Правила прийому

Програма вступних випробувань